Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Witamy na stronie Agencji Pracy Tymczasowej - Interim PDF Drukuj Email

Twórcy i właściciele agencji INTERIM to osoby o długoletnim doświadczeniu w branży szeroko rozumianego doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Pozyskane przez wspólników w tym okresie kompetencje stanowią niepowtarzalny kapitał agencji INTERIM. Pozwalają one postrzegać potrzeby naszych Klientów w wielopłaszczyznowy sposób, zapewniając każdorazowo wybór najbardziej optymalnego rozwiązania.  "Szyjemy na miarę" i to odróżnia INTERIM od innych agencji pracy tymczasowej.

Agencja INTERIM została stworzona w celu przeniesienia jak najlepszych rozwiązań kadrowych do przedsiębiorstw, które chciałyby usprawnić realizację swoich celów oraz uelastycznić swoją strukturę personalną.

Naszą misją jest wprowadzanie wartości dodanej na każdym etapie rekrutacji, selekcji, zatrudnienia i koordynacji pracowników.

Agencja pracy tymczasowej INTERIM posiada certyfikat agencji zatrudnienia nr 6622, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

 Rzetelna Firma